elektroinštálacie

Elektroinštalácie

Elektroinštalácie a riadenie lunaparkových atrakcií.

NAJGEBAUR s.r.o., - česká rodinná firma s piatimi zamestnancami zabezpečujúca kompletnú elektroinštaláciu, výrobu elektrických rozvádzačov a riadenie jednoúčelových strojov - lunaparkových atrakcií.

Problematikou elektroinštalácií a riadením lunaparkových atrakcií sa zaoberáme od roku 2012, ale v obore priemyselnej automatizácie a elektrotechniky máme mnohoročné skúsenosti. Máme za sebou viac než sto realizovaných projektov nielen v odbore zábavy pre ľudí, ale aj v oblasti dopravníkových systémov a výrobných liniek.

Sme schopní navrhnúť a zaistiť elektroinštaláciu akéhokoľvek stroja. Od návrhu riešenia k projektu, cez samotnú výrobu elektrorozvádzačov a ovládacích panelov, zostaveniu riadiaceho programu až po spustenie stroja do prevádzky podľa požiadaviek zákazníka. K zákazníkom sa pravidelne vraciame a riešime ich požiadavky a možné problémy dlhodobo.

Zabezpečujeme tiež projektovanie elektroinštalácií, revízie a skúšky, certifikácie TUV a následný záručný aj pozáručný servis. Záručný servis riešime spravidla do 24 hodín v rámci Európy. Máme skladové zásoby v zásade všetky nami používané komponenty.

Pre spoločnosť InterTech a jej produkty sme výhradným dodávateľom elektra, automatizácie a riadenia.

Lunaparkové atrakcie navrhujeme s jednoduchou analógovou obsluhou, ale aj zložitejšie, plnoautomatické stroje riadené pomocou priemyselných počítačov s dotykovými displejmi. Programujeme v protokole Siemens Simatic S7 a TIA Portal.

V našich zariadeniach používame iba výrobky renomovaných svetových značiek ako Schneider Electric, Siemens, Pilz, Finder, Murrelektronik, Wieland Electric a i.